Што да и подарам?

Изненадете ја жената која Ви значи, со уникатен и посебен подарок!

За роденден, посебна прилика или датум, а понекогаш и не е потребен повод за да направите вакво убаво изненадување.

2

Општо книгата, а особено Книга подарок за посебна дама како тебе е еден од најубавите подароци за секоја жена – мајка, сестра, ќерка, љубена, сопруга. Секоја жена заслужува да ја добие оваа мала книга на подарок.

Мала, а толку голема. Исто како и женското срце. Мала по обем, но голема со зборови што значат љубов, големина, сила, посебност, убавина, кои ги поседува секоја жена.

Книгата содржи прекрасни мисли за жената, еден мотивирачки љубовен сплет, преубави илустрации, како и можност самите да ја надополните со својата приказна наменета за онаа личност на која сакате да ѝ ја подарите.

3

Издавач: Антолог

*Книжевен центар Антолог ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1
*Книжарница Антолог ул. „Димитрие Чуповски“ бр. 31 лок.1 Скопје (+389 78 290 745),  до гимназија Јосип Броз Тито

www.antolog.mk

Fb/Книжевен центар АНТОЛОГ

***Во продажба второто издание на „Книга подарок за посебна дама како тебе“

***Книгата моментално може да се купи во Книжевен Центар „Антолог“: ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок. 1, новата книжарница на Антолог ул. „Димитрие Чуповски“ бр. 31 лок.1 Скопје, до гимназија Јосип Броз Тито, Космо Тинекс Скопје, Куманово,

или може да се купи online, на електронската продавница на antolog.mk , kupikniga.mk или на 

knigadodoma.mk

5

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземeн текстот.