Есенска мода: Црно кожено здолниште/ галерија

Со намалувањето на температурата, коженото здолниште се наоѓа на приоритетната листа. Оваа есен искомбинирајте го со елегантна кошула, сако, интересно дизајнирани хулахопки или пак, можете да го носите и во лежерна варијанта со блузи и џемперчиња.

Ви нудиме неколку интересни предлози:

Е.С.

 

Photos/ pinterest.com, mynewskirt.info, chictopia.com, understandfashion.com, favim.com, wheretoget.it

 

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземена истата.