Светкави модни комбинации за Новата година

Новата година и светките одат заедно, па зошто едноставно да не заблескате во Новата година?

Можете да одберете некоја блузичка, панталони, мини или миди здолниште, или едноставно облечете фустан. Дозволено е дури и чевлите да Ви светкаат.

Ви предлагаме неколку идеи, а Вие одберете го Вашиот соврешн новогодишен изглед:

 

Е.С.

Photos/pinterest.com, fashzion.com

 

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземена истата.