Плишани фустани-комбинации за Нова Година

Фустаните од плишан материјал изгледаат елегантно и луксузно. Всушност, тие се како создадени за дочекот на Новата година или пак, за Божиќ. Ги има во најразлчини должини, со прерамки, со куси или долги ракави.

Искомбинирајте ги со салонки или високи чизми и парче накит за дополнителен гламурозен изглед.

Ви предлагаме неколку идеи, а Вие одберете ја најприфатливата за Вас:

Photos/pinterest.com

 

Е.С.

 

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземена истата.