Комбинации со топли, шик хулахопки – галерија

Зимата не значи дека треба да се откажете од носењето кратки фустани или шорцеви. Покажете ги нозете во топли, удобни и убаво дезенирани хулахопки. На пазарот можете да најдете најразлични модели, со различни дезени и бои. Набавете си неколку пара и носете ги во студените зимски денови без да си го жртвувате стилот.

Можете да ги комбинирате со салонки, рамни чевли или чизми.

Ви предлагаме неколку комбинации, а Вие пронајдете ја Вашата:

Photos/pinterest.com, dentelleetfleurs.com, wachabuy.com, beartruthnews.com, cosmopolitan.com

 

Е.С.

 

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземена истата.