КОМБИНАЦИИ СО CROP-TOP МАИЧКА СО НАМЕТКА

Пролетта е одличен период од годината каде може да се прават комбинации со едноставна и заводлива гардероба.

Crop top мичките и оваа сезона ќе бидат „ин“, па Ве советуваме да ги ги извадите од плакарот. Додека е сеуште малку свежо надвор, особено во утринските и вечерните часови, Ве советуваме ваквите маички да ги искомбинирате со некоја наметка, раскопчана кошула или пак, убав и топол кардиган. Оваа комбинација можете да ја носите на шорцеви, фармерки или здолништа. Изборот навистина е огромен.

Ви претставуваме неколку идеи:

photos/pinterest.com

 

Е.С.