ТРЕНДИ „ЏЕМПЕРИ СО ДУПЧИЊА“ / галерија

Џемперите со дупчиња оваа сезона ќе бидат вистински хит. Тие изгледаат подеднакво шармантно и топло.

Овие џемпери одлични се за едноставни женствени комбинации, без разлика на тоа дали станува збор за дневна или ноќна комбинација, за прошетки, за на работа или за вечерно излегување. Можете да ги комбинирате со панталони, фармерки и здолништа со тесен или широк крој.

По есенската сезона, во ладните зимски денови овие џемпери можат да се претворат во дополнителен слој облека. На пример, можете да облечете кошула и врз неа да го облечете овој џемпер.

Погледнете ги нашите идеи за комбинирање на џемперите со дупчиња:

 

Е.С.

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземeн текстот.

Photos/ wheretoget.it , pinterest.com