Урбани зимски јакни за ладните денови

Изгледајте урбано и во студените зимски денови. Овие дебели зимски јакни не само што се во тренд и ќе Ви овозможат урбан и стилски изглед, туку и ќе Ве стоплат.

Овие јакни одлично изгледаат во комбинација со патики, секако кога времето е суво, а можете да ги комбинирате и со чевли или чизми. Одлично изгледаат во спортска варијанта со тренерки, но можете да ги комбинирате и со фармерки, панталони или здолништа.

Понудата на пазарот за ваквите јакни навистина е преголема. Ние Ви одвоивме неколку изгледи, а Вие одберете си ја омилената:

photos/pinterest.com

 

Е.С.

* Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземeнa истата.