ПРОМО-листа од „Моја Убавина“

Име и опис на компанија: Козметичко студио „Моја Убавина“

Контакт  тел: 070 400-252

Место: Ул. М.Теодосиј Гологанов, Скопје

 

Услуги:

  • Класичен третман на лице
  • Пилинг на тело
  • Депилација-топла-ладна
  • Парафанаго третмани
  • Антицелулитна масажа
  • Релакс масажа
  • Наградба на трепки и нокти
  • Маникир и педикир со парафинска ракавица