Чувствувај се како кралица

Добијте го третманот што го заслужувате и дозволете си себеси да се „размазите“, со квалитетните третмани во козметичкото студио Моја Убавина.

Се ближи летото, бидете подготвени за него!

Изборот е голем: Масажи (релакс, антицелулитна…) ,  пилинг на тело, депилација (ладна и топла), третмани на лице, маникир и педикир со парафинска ракавица, парафанго третмани…

Закажете и уверете се лично!

Информации:

Адреса: М.Теодосиј Гологанов (во близина на Педагошки факултет), Скопје

Тел: 070 400-252