Неодоливи кифлички-за уште повкусна трпеза

Кифлички од Уни Лукс – за уште поубав вкус на Вашата трпеза.

-Ги сакаат и стари и млади.

-За секоја Ваша прослава.

-За појадок, ручек и вечера.

-Секогаш свежи и со неодолив вкус.

-Без конзерванси.

-Рачно направено лиснато тесто.

*Радост за целото семејство*

 slika-2

Произведува: Уни Лукс Скопје

www.uniluks.mk

 

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземeн текстот.