Како да подготвите совршен тост?

ВРЕМЕ Е ЗА ВКУСЕЕН ТОСТ

Како да направите совршен тост? Многу едноставно, земете го „Тости“ од Уни Лукс, и Вашите омилени намирници, за на крај да имате еден супер вкусен тост.

SLIKA-2

„Тости“ од Уни Лукс:

*Направен е од квалитетни состојки, препознатлив по својот извонреден вкус и посебна арома.

*Погоден е за секоја пригода и одличен за приготвување на вкусни сендвичи и тостови.

*Без конзерванси.

На здравје !

3

 

SLIKA-4

 5

Произведува: Уни Лукс Скопје

www.uniluks.mk

 

*Доколку преземете содржина од mygalalife.com, задолжително е да се постави извор од каде е преземена истата.