Make up дрогериски новитети 2дел

2.Catrice Оваа пролет, една од најпопуларните дрогериски козметички компании Catrice , лансираше нова лимитирана линја која во себе содржи прекрасна

Read more

My Gala Life – Топ 5 подароци во Април

Шопинг-помошник за интересни подароци за женскиот пол:   Книга подарок за посебна дама како тебе-Издавачка куќа Антолог SENSILIS®FACE CARE дневна крема SPF 15

Read more

Две нови Sensilis масла од Галафарм

Покрај веќе докажаниот квалитет на бадемовото, ореовото, чичковото, невеновото, маслиновото, кантарионовото, рицинусовото, кокосовото масло, Галафарм својата колекција Sensilis масла ја

Read more

Промо-листа од Галафарм: Sensilis масла

Sensilis® Невеново масло – Ефикасно за сите типови на кожа – Содржи биофлавоноиди кои имаат заштитна функција и спречуваат предвремено стареење

Read more

Јаглен – сојузник на Вашата убавина

Иако јагленот обично е резервиран за приготвување скара, тој е и сојузник за убавината. Трикот е во користење на активен јаглен.

Read more